Jak stosować tabletki CGA800


Jak pić zieloną kawę

 

zielona-kawaZieloną kawę należy przyjmować zgodnie z ulotką dołączoną do suplementu. Jako że w jej skład wchodzi wyłącznie ekstrakt z zielonej kawy, wystąpienie skutków ubocznych jest mało prawdopodobne.

 

CGA800 dawkowanie


Tabletki odchudzające CGA800 należy pić dwa razy dziennie po jednej tabletce, najlepiej około pół godziny przed posiłkiem (to da nam pewność, że suplement odpowiednio zadziała na nasz metabolizm). Jedna tabletka zielonej kawy zawiera mniej więcej tyle kofeiny, co pół filiżanki kawy czarnej.

Suplementu  nie powinny zażywać osoby do 18. roku życia, kobiety w ciąży oraz karmiące. Jeżeli po spożywaniu czarnej kawy lub innych produktów zawierających kofeinę zauważyłeś u siebie niepokojące efekty, przed rozpoczęciem przyjmowania suplementu z zieloną kawa skontaktuj się z lekarzem. Tabletki odchudzające CGA800 to suplement diety – nie zastąpią więc odpowiednio zrównoważonej diety, a jedynie ją uzupełnią.

Jak pić tabletki CGA800 żeby schudnąć? Przede wszystkim należy pamiętać o regularności – tak jak w przypadku każdego leku i suplementu, tylko zażywanie według zaleceń pomoże nam osiągnąć zamierzone efekty. Staraj się więc nie pomijać dawek i przyjmować zieloną kawę mniej więcej o tych samych porach.

 

 
 
pixel