Jak stosować tabletki zielona kawa


Jak pić zieloną kawę

 

zielona-kawaZieloną kawę należy przyjmować zgodnie z ulotką dołączoną do suplementu. Jako że w jej skład wchodzi wyłącznie ekstrakt z zielonej kawy, wystąpienie skutków ubocznych jest mało prawdopodobne.

 

Zielona kawa dawkowanie


Tabletki odchudzające Zielona kawa należy pić dwa razy dziennie po jednej tabletce, najlepiej około pół godziny przed posiłkiem (to da nam pewność, że suplement odpowiednio zadziała na nasz metabolizm). Jedna tabletka zielonej kawy zawiera mniej więcej tyle kofeiny, co pół filiżanki kawy czarnej.

 

Tabletki odchudzające zielona kawa


Suplementu zielona kawa nie powinny zażywać osoby do 18. roku życia, kobiety w ciąży oraz karmiące. Jeżeli po spożywaniu czarnej kawy lub innych produktów zawierających kofeinę zauważyłeś u siebie niepokojące efekty, przed rozpoczęciem przyjmowania suplementu z zieloną kawa skontaktuj się z lekarzem. Tabletki odchudzające Zielona kawa to suplement diety – nie zastąpią więc odpowiednio zrównoważonej diety, a jedynie ją uzupełnią.

Jak pić zieloną kawę żeby schudnąć? Przede wszystkim należy pamiętać o regularności – tak jak w przypadku każdego leku i suplementu, tylko zażywanie według zaleceń pomoże nam osiągnąć zamierzone efekty. Staraj się więc nie pomijać dawek i przyjmować zieloną kawę mniej więcej o tych samych porach.

 

 
 
pixel